Закарпатцям виплатять 4 тисячі гривень допомоги: хто отримає гроші та за якої умови

Економіка  4 жовтня 2022 року, 07:14 10526

Закарпатці, котрі безоплатно надали прихисток вимушеним переселенцям, можуть подавати заявки на отримання одноразової виплати з обласного бюджету.

"Матеріальну допомогу в розмірі 4 000 грн надаватимуть краянам, які протягом вересня-жовтня розмістили двох або більше ВПО на період не менше 30 днів. Це важлива підтримка для підготовки до опалювального сезону та придбання найнеобхіднішого", – прокоментував заступник голови ОВА Петро Добромільський.

Читайте також:  В Україні готують нововведення: міністр розповів перші подробиці

За його словами, прийом заявок триває у виконавчих комітетах усіх територіальних громад та ЦНАПах області. Для цього необхідно подати такі документи:

  • копія документа, що посвідчує особу заявника та адресу його місця проживання;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від ідентифікаційного коду);
  • копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника;
  • копія довідок внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово розміщені в житловому приміщенні заявника;
  • довідка про банківські реквізити заявника для виплати матеріальної допомоги через банківську установу (за наявності відкритого рахунку).

Раніше повідомлялось, що в Україні з 1 листопада платитимуть нову допомогу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0