Платять 2 місяці по 6500 гривень: українці вже отримують виплати за влаштування на роботу

Економіка  13 жовтня 2022 року, 16:58 1130

В Україні вже виплачено 147 мільйонів гривень тим підприємцям, які взяли на роботу осіб з-поміж ВПО. Мова йде про компенсації в рамках програми працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

"Понад 8 тисяч підприємців отримали від Уряду компенсацію за працевлаштування 13 200 українців, які змушені були переїхати з небезпечних регіонів країни. Щоб допомогти переселенцям якнайшвидше налагодити життя на новому місці, забезпечувати себе й свою родину, ми стимулюємо бізнес брати їх на роботу", – зазначила міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також:  Закарпатська, Львівська, Харківська: жителі кількох областей отримають грошову допомогу

Відзначимо, що програма компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, запроваджена Урядом у квітні 2022 року, передбачає надання підприємцям виплат впродовж 2 місяців у розмірі 6500 грн за кожного працевлаштованого з-поміж ВПО.

Згідно з умовами програми, компенсація надається роботодавцю, який взяв на роботу ВПО із заробітною платою не меншою за мінімальну, перебуває на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подав податкову звітність за 4 квартал 2021 року, або весь 2021 рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0