Павербанк для ноутбука: які тепер ціни та чи можна зарядити будь-який ноутбук від павербанка

Економіка  9 листопада 2022 року, 08:11 1750

Відразу зазначимо, що не всі ноутбуки можна зарядити від павербанка та не всі павербанки підходять для зарядки ноутбуків.

Звісно ж power bank здебільшого використовують для зарядки смартфонів, але в час аварійних відключень електроенергії виникає необхідність зарядити й ноутбук для роботи.

Деякі сучасні павербанки дозволяють підживлювати ноутбуки, але не всі моделі. Наприклад, деякі з них не підходять через свою незначну потужність. Тому перед придбанням слід переконатися, що саме та конкретна модель, яка вами розглядається, дозволяє це робити. В магазині слід уточнити це питання в консультанта. В ідеалі об’єм павербанка (mAh) має бути більшим за об’єм батареї ноутбука. Тільки в такому випадку можна буде зарядити ноутбук.

Читайте також:  Що необхідно мати в разі відсутності електрики

Який має бути роз’єм для підключення до ноутбука

Для підключення павербанку підходить роз’єм Type C. Слід зазначити, що він є тільки у більш нових пристроїв, тому слід переконатися в цьому заздалегідь.

До старих ноутбуків можна підключити USB-адаптер, але зарядити його таким чином не вийде через недостатню потужність. Існують спеціальні перехідники, які дозволяють підзарядти "ноут" від павербанку, але живлення буде йти повільно. Це прилад, який має роз’єм та провід, та при покупці слід вказувати максимальний струм, вихідна напруга, а також тип та розмір штекера. Важливо, який клас USB в павербанку (вона має підтримувати швидку зарядку, 5В).

Приклад перехідника для підзарядки ноутбука від павербанка

Приклад перехідника для підзарядки ноутбука від павербанка

Існують спеціальні повербанки для ноутбуків, але їх велика проблема в тому, що вони габаритні. Їх можна придбати в інтернеті, ціна варіюється від 3 до 20 тис. грн.

Ціни на павербанки, які підходять для підзарядки ноутбука

Ціни на павербанки, які підходять для підзарядки ноутбука

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0