Починаючи відсьогодні: ПриватБанк повідомив про нову можливість допомоги

Економіка  10 листопада 2022 року, 11:21 3237

Починаючи з 10 листопада українці, які роблять відправлення грошових переказів чи їх отримують з картки Visa, мають змогу долучитись до допомоги українським медичним закладам.

Про старт спільної із платіжною системою Visa програми "Кешбек вам та українській лікарні за міжнародні перекази з Visa" повідомила пресслужба ПриватБанку. Метою програми є фінансова підтримка шпиталей.

Читайте також:  ПриватБанк опублікував важливе роз’яснення про блокування картки

"За кожний міжнародний переказ із карткою Visa від ПриватБанку, організатори  перерахують власні 10 грн для програми "Допомога шпиталям та медзакладам України", а клієнти зможуть отримати кешбек у сумі 500 грн, 1000 грн, чи головний приз – сертифікат номіналом у 15 000 грн для найактивнішого учасника за підсумками акції", – йдеться у повідомленні ПриватБанку на їх офіційному сайті.

Щоб стати учасником акції необхідно зареєструватись на офіційній сторінці програми, отримати чи надіслати міжнародний переказ з карткою Visa ПриватБанку на суму від 2000 грн та зробити з будь-якої картки Visa ПриватБанку щонайменше дві транзакції на загальну суму 200 грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0