Відключення електроенергії з цього тижня: українців повідомили про можливі зміни

Економіка  14 листопада 2022 року, 09:10 893

Відключення електроенергії з цього тижня можуть зазнати змін. Але все буде залежати від того, як далі буде поводитись росія і чи триватимуть терористичні атаки по об’єктах критичної інфраструктури України.

Про це в ефірі телемарафону кілька днів тому зазначив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Він підкреслив, якщо ракетних ударів не буде, то відключень може поменшати.

Найбільш напружена ситуація в енергетиці зараз спостерігається у північних та східних областях України. Тут застосовують не тільки графіки погодинних відключень, а й аварійні – для збалансування енергосистеми.

Читайте також:  ЄС готовий продавати Україні електроенергію в разі потреби

Доповнено 14 листопада о 9:00. На минулому тижні росіяни серйозно пошкодили один з ключових об’єктів Укренерго. Це вплинуло на живлення низки областей, ситуація у яких поки що залишається складною. Зокрема йдеться про м. Київ, Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську та Донецьку області, де застосовуються планові, а іноді й аварійні відключення.

Про це зазначив Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

"Київський та харківський енерговузли – це великі регіони споживання електроенергії, куди передається електроенергія з тих регіонів, де вона наразі виробляється. Але мережа у цих областях зазнала дуже важких пошкоджень, і вона поступово відновлюється силами Укренерго та інших енергетичних компаній. Таких масштабних пошкоджень, які з 10 жовтня зазнала українська енергетика, не зазнавала жодна енергосистема. Тому говорити про їх повне усунення наразі не доводиться", – зазначив голова правління "Укренерго".

Зважаючи на це, планові відключення ще певний час будуть впроваджуватися, зокрема у вказаних областях та у Києві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0