Популярний в Україні банк з 1 грудня змінить свою назву

Економіка  29 листопада 2022 року, 08:32 18676

Альфа-Банк Україна змінить юридичну назву на АТ "Сенс Банк" з 1 грудня, при цьому буде використовувати бренд Sense Bank латиницею. Як ідеться на сайті фінустанови, про це також буде оголошено вже за фактом перейменування.

У банку також запевняють клієнтів, що їм не потрібно повторно підписувати документи або оновлювати вже підписані договори: вони продовжать свою дію і після завершення процедури зміни назви установи.

Реквізити договору (номер договору та рахунку) теж залишаться без змін. Їх, як і нові реквізити банку, за необхідності можна буде подивитися прямо в застосунку Sense SuperApp.

Читайте також:  В Україні буде "Банк незламності": що це таке

Всі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня від імені Альфа-Банку Україна, також будуть діяти і надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку.

Всі картки, які були видані з логотипом Альфа-Банку, продовжать діяти й надалі, замінювати їх не потрібно. Клієнти, які втратили картку або мають картку, що вийшла з ладу, можуть замовити її перевипуск в застосунку (як з випуском віртуальної версії, так і з доставкою фізичного пластику). Оновлення пластикових макетів карток планується на березень 2023 року.

Частина сервісів, в назві яких використовується бренд "Альфа", буде також перейменована. Так, наприклад, мережа креативних просторів для роботи та зустрічей клієнтів банку AHUB тепер буде називатися Sense Hub, а інтернет-банкінг My Alfa-Bank стане My Sense Bank. Програма лояльності A-Club змінить написання на aClub, при цьому всі привілеї персонального обслуговування буде збережено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Клієнти 29.11.2022, 21:15
Коментар очікує модерацію