Як уряд планує боротись із безробіттям у 2023 році

Економіка  2 січня 2023 року, 13:38 1187

Багато громадян на сьогодні змогли пристосуватися до реалій війни та почали вивчати нові професії. Про це заявила перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко.

"Яке в нас завдання по безробітним? Перш за все, перенавчити їх. В центрах зайнятості нові професії опанувало вже 45 тис. людей. Друге – це "Армія відновлення" – люди, які зайняті від центрів зайнятості в областях на суспільно корисних роботах та отримують за це заробітну плату. Третій аспект – це люди, які мають підприємницькі здібності й хочуть започатковувати бізнес навіть під час війни. Уряд їм в цьому допомагає грантовою підтримкою", – зауважила Свириденко.

Читайте також:  Для переселенців, волонтерів та бізнесу презентували проєкт "Допомога Закарпаття"

Так, за програмою єРобота перераховано вже понад 837,5 млн грн на користь 1119 успішних заявників за всіма програмами сукупно.  Всього уряд виділив 2,2 млрд, і решту коштів буде невдовзі перераховано переможцям за всіма програмами, а таких в Україні більше 3,5 тис. заявників.

Вона також зазначила, що, згідно з опитуваннями, багато українців, які через бойові дії виїхали за кордон, планують повернутися та долучитися до відновлення країни.

Вона наголосила, що український бізнес показав настільки велику адаптивність, що падіння ВВП за підсумками року складе 32%, а не 50%, як прогнозувалось після початку повномасштабного вторгнення.

Джерело: Фінанси.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0