Можна зекономити двічі: ТОВ "Закарпаттяенергозбут" звернулося до закарпатців

Економіка  4 січня 2023 року, 13:20 11066

Компанії групи Tolk, серед яких є і ТОВ "Закарпаттяенергозбут", закликають споживачів відмовлятися від паперових рахунків, оскільки це дозволить зекономити і папір, і електроенергію. Про це інформує пресслужба ТОВ "Закарпаттяенергозбут".

Близько 800 тисяч побутових споживачів компаній групи Tolk щомісяця отримують паперові рахунки за спожиту електроенергію. На їхнє виготовлення витрачається велика кількість паперу, на місяць – більше тонни. Якщо перерахувати, скільки на це потрібно зрубати дерев, то шкода довкіллю очевидна.

Читайте також:  Українці почали отримувати оновлені платіжки за електроенергію: які зміни

Крім того, щомісяця на друк квитанцій витрачаються сотні кіловат-годин електроенергії, дефіцит якої відчуває сьогодні кожен мешканець, кожне підприємство України.

Саме тому Група компаній Tolk звертається до своїх споживачів із проханням відмовлятися від паперових рахунків, так можна буде зекономити двічі: на виготовленні паперу та на друку квитанцій.

Як отримувати та сплачувати рахунки онлайн

Відмовитися від паперових рахунків, а отже, заощадити папір та електроенергію дуже легко: достатньо почати користуватися сучасними дистанційними сервісами компаній Групи Tolk, за допомогою яких можна не тільки формувати й отримувати рахунки в режимі онлайн, а ще й сплачувати їх без комісії.

З цією метою в ТОВ "Закарпаттяенергозбут" розроблена та функціонує Електронна абонентська книжка. За допомогою серверу можна контролювати споживання електроенергії, спілкуватися з товариством у режимі онлайн, а також – формувати та оплачувати рахунки за спожиті енергоносії без комісії.

Самостійно відмовитись від паперових рахунків

В Електронній абонкнижці й створена можливість відмови від паперових рахунків: у розділі "Загальна інформація" є панель під назвою "Актуальний рахунок". Якщо ви поставите галочку у відповідне віконечко з написом "Відмова від отримання паперового рахунка", то ТОВ "Закарпаттяенергозбут" більше не надсилатиме вам паперові рахунки. Натомість ви зможете формувати їх у електронному вигляді й одразу в абонкнижці оплачувати.

Як звернутися за допомогою

У разі виникнення запитань щодо реєстрації в електронних кабінетах чи процедури відмови від паперових рахунків, споживачі завжди можуть звернутися до фахівців ТОВ "Закарпаттяенергозбут":

  • до кол-центру за номером 0-800-50-59-60;
  • до Інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92.

Графік роботи: Пн-Чт 08:00 - 17:00, Пт 08:00 - 16:00 (обід: 12:00 - 12:48).

Нагадаємо, що в Україні хочуть побудувати мініелектростанції. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0