Потрібно встигнути до 25 січня: Нафтогаз звернувся до українців

Економіка  23 січня 2023 року, 07:39 164665

Компанія Нафтогаз України нагадала споживачам про важливість оплати нових рахунків за газ, які були сформовані на початку січня 2023 року.

З 10 по 12 січня газопостачальна компанія сформувала нові квитанції за спожите блакитне паливо. Сума до сплати розрахована на основі даних, які Нафтогаз отримав від операторів газорозподільних мереж.

Ті, хто "закрив" квитанцію до 15 січня в особистому кабінеті або через "газові" чат-боти, мали змогу отримати знижку в розмірі 1% (зараховується при сплаті наступного платежу). Решті споживачів, які звикли сплачувати при отриманні паперових рахунків, потрібно обов’язково встигнути це зробити до 25 січня 2023 року.

Читайте також:  Маєте час до 25 січня: Нафтогаз звернувся до споживачів

Відзначимо, що днями Нафтогаз надав роз’яснення стосовно тих випадків, коли у платіжках значаться зовсім інші дані, ніж реальні показники спожитого газу. Один зі споживачів в соцмережі Фейсбук поскаржився, мовляв, йому "накидали" зайві кубометри. Тепер Нафтогаз рекомендує йому вияснювати питання лишніх кубів з облгазом, а в облгазі кажуть звертатись до ГК.

Газопостачальна компанія Нафтогаз України на це відповіла, що вони формують нові рахунки на основі даних, наданих оператором ГРМ. Тобто, саме облгаз розраховує об’єм спожитого газу. А постачальник блакитного палива не має змоги самостійно корегувати об’єм, який вони отримали від облгазу. Так само Нафтогаз не веде самостійно нарахування об’ємів спожитого газу.

На завершення нагадаємо, що сплатити за спожите паливо можна:

  • на Новій пошті чи Укрпошті,
  • у банківському відділенні,
  • скориставшись одним із терміналів самообслуговування,
  • онлайн "закрити" рахунок можна в особистому кабінеті споживача, через відповідні чат-боти в соцмережах, через застосунки (та сайти) фінустанов.

Раніше Нафтогаз озвучив новину про запуск діджитал сервісу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Ігор 30.01.2023, 08:25
Коментар очікує модерацію
Nik 26.01.2023, 06:09
Коментар очікує модерацію
Олена 25.01.2023, 06:39
Коментар очікує модерацію
Rostyslav “Pulsar” Skorotynahorlo 24.01.2023, 09:32
Нічого не нараховують, нічого не контролюють, за ніщо відповідають, проте гроші з людей здирають. Грабіжники і аферисти засіли в стольному граді на державних посадах. Час їх вилами гнати.