В АТБ-Маркет можна отримати продукти безкоштовно: як це зробити

Економіка  25 січня 2023 року, 12:10 37861

Мережа супермаркетів АТБ-Маркет поповнила партнерську мережу платформи єДопомога. Про це стало відомо з повідомлення, яке опубліковане міністерством соціальної політики на Урядовому порталі.

У тексті публікації зазначається, що відтепер потребуючі громадяни мають змогу використати сертифікат в АТБ-Маркет. Простими словами – благодійник з будь-якої країни світу оплачує сертифікат, тим самим для потребуючого громадянина продукти будуть безкоштовними.

Читайте також:  У Закарпатській, Львівській, Київській та інших областях: частина українців отримає значну фінансову допомогу

Як отримати продукти безкоштовно:

  • Найперше потрібно зареєструватись на платформі за цим посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/uk/
  • Потрібно залишити заявку на допомогу та обрати АТБ-Маркет.
  • Далі справа за благодійником. Він повинен оплатити сертифікат. Коли це станеться, людині надійде код в електронному кабінеті на платформі та/або SMS-повідомлення на номер мобільного телефону.
  • Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Кілька важливих моментів:

  • Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати.
  • Алкоголь та тютюн в перелік доступних товарів не входять.
  • Якщо людина протягом заявленого терміну не взяла продукти безкоштовно, то сертифікат генерується заново та може бути направлений іншому громадянину чи громадянці, які потребують підтримки.

Раніше повідомлялось, що в Україні відновився прийом заявок на отримання 2220 гривень допомоги від УВКБ ООН.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0