Київстар з 1 лютого змінює вартість деяких тарифів

Економіка  30 січня 2023 року, 15:22 5353

Київстар міняє тарифи на мобільний зв’язок. Подорожчання торкнеться лінійки найпопулярніших тарифів.

У Київстарі пояснили, що підвищення тарифів пов’язане із великими інвестиціями у телеком-індустрію. Йдеться про чималу суму понад 3 500 000 000 грн. Тому, щоб і надалі мати можливість вкладати гроші, мобільний оператор змушений оновлювати умови за своїми тарифами.

Читайте також:  Для власників смартфонів на Android озвучили попередження через вірус, який викрадає дані

"Компанія відновлює зруйновані базові станції на територіях, що звільнилися, вже побудувала понад 430 нових базових станцій по всій Україні, закуповує потужніші генератори, акумулятори для автономного живлення обладнання – як вишок мобільного зв’язку, так і мережі Домашнього Інтернету від Київстар – забезпечує безперебійники на устаткуванні, продовжує модернізувати оптичну мережу для більшої енергонезалежності", — зазначили у Київстар.

Підвищення з 1 лютого зачепить абонентів, які підключили деякі тарифи з лінійки Все разом і Київстар ТБ. Їм буде запропоновано оновлені послуги, зокрема компанія додасть до вже діючих за цими тарифними планами обсягів більше мобільного інтернету, кількості хвилин та можливості надсилати SMS-повідомлення.

Також мобільний оператор обіцяє, що таким абонентам стануть доступними нові послуги та додасться більше Суперсил.

"Абоненти, у яких відбудуться зміни, будуть поінформовані у персональних SMS. Якщо пропоновані оновлення не відповідатимуть потребам щодо обсягу послуг та вартості, клієнти можуть безкоштовно змінити свій тариф на будь-який інший. Абонентам, які залишилися в містах та селах біля зони активних бойових дій, а також клієнтам на звільнених територіях Київстар продовжує надавати бонусні пакети послуг безкоштовно", – підсумували в компанії.

Раніше повідомлялось, що Водафон змінив вартість деяких своїх тарифів.

Джерело: Фінанси.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0