Які зміни будуть з 1 лютого 2023 року: про це важливо знати

Економіка  31 січня 2023 року, 10:16 18579

У лютому в Україні буде ряд змін. Інтернет-видання PMG.ua розповідає про головні з них. Якщо коротко, то нововведення будуть при сплаті ЄСВ, запроваджено нові правила виплат субсидій та буде змога отримати безкоштовні LED-лампи.

Далі більш предметно.

Розпочнемо з ЄСВ. Тут мова піде виключно про столицю України. Адже в Києві з 1 лютого змінюються реквізити для сплати Єдиного соціального внеску.

Читайте також:  Календар свят на лютий 2023 року та коли починається Великий піст

Головне управління податкової служби поінформувало платників податків про те, що сплачувати ЄСВ із лютого необхідно на рахунки 3556, відкриті на ім’я ГУ ДПС за символами звітності 201-204.

Де знайти рахунки? Ось за цим посиланням.

Тепер щодо виплат субсидій. Інтернет-видання PMG.ua вже повідомляло, що пенсійний фонд скасував безготівкову грошову виплату пільг, тобто субсидії в лютому не нараховуватимуть автоматично.

Це означає, що вносити оплату за комуналку необхідно самостійно, використовуючи кошти, що надходять від держави на спеціальний банківський рахунок у "Ощадбанку" або через відділення "Укрпошти".

Виплати субсидій пенсіонерам здійснюватимуться на їхні пенсійні рахунки у банках або разом із виплатою пенсії на "Укрпошті".

Більш розлого про це можна прочитати у статті "В Україні запроваджують важливу новацію".

Насамкінець про обмін старих лампочок розжарювання на нові LED-лампи. Передбачається, що в лютому цей процес стане масовим, адже можливість подати заявку в Дії стане доступною для всіх Українців.

Процес обміну буде здійснюватись у відділеннях "Укрпошти". Буде як попередня реєстрація, так і можливість отримання LED-ламп без реєстрації (в цьому випадку лише при їх наявності).

Для тих, хто бажає зареєструватись, випустили ось таку відеоінструкцію.

Також цікавим буде дізнатися прогноз Укргідрометцентру про те, якою буде температура повітря в лютому 2023 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0