На Закарпатті майже 50 підприємців отримають гранти

Економіка  1 лютого 2023 року, 10:11 717

В області 47 підприємців стали переможцями в грантовій програмі від Міжнародної організації з питань міграції. Про це повідомив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, в січні 2023 року відібрали 4 малі підприємства та 17 представників мікробізнесу, які отримають до 20 тис. і до 4,5 тис. євро відповідно. Минулий відбір завершили раніше: тоді погодили 20 малих та 6 мікрогрантів. Також серед переможців є і релоковані компанії.

Читайте також:  У Закарпатській, Львівській, Київській та інших областях: частина українців отримає значну фінансову допомогу

Зокрема, за словами заступника очільника краю, кошти отримають компанії, котрі спеціалізуються на вирощуванні мікрогріну, бджолярстві, виробництві дитячого одягу, пластикових виробів, переробці дерев’яних відходів в екологічне паливо, розведенні овець тощо.

"Завдяки фінансуванню підприємці зможуть закупити спеціалізоване обладнання чи необхідну сировину, перепрофілювати виробництво, провести ремонт, створити додаткові робочі місця тощо. Продовжуємо співпрацювати з міжнародними організаціями, аби надавати нові можливості для нашого бізнесу та разом боротися на економічному фронті", – додав Василь Іванчо.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0