Встигніть до 5 лютого: Нафтогаз звернувся до споживачів і повідомив про зміни

Економіка  4 лютого 2023 року, 08:31 161243

Газопостачальна компанія Нафтогаз України звернулась до споживачів і оприлюднила термінову інформацію. Вона стосується передачі показників газового лічильника.

Справа в тому, що у споживачів залишилось всього два дні – 4 та 5 лютого, або передати показники оператору ГРМ. Це робиться для того, аби у квитанціях були нараховані правильні об’єми спожитого газу за місяць. Тому важливо встигнути зробити це до 5 лютого включно.

Проте не всі абоненти мають передавати показники облгазу. Для жителів двох областей, Харківської та Дніпропетровської, запровадили зміни.

Читайте також:  До 31 березня: Нафтогаз повідомив українців про зміни

Вони пов’язані з тим, що із лютого 2023 року абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК Нафтогаз України. Тому цього місяця і надалі вони повинні передати показники газового лічильника безпосередньо до Нафтогазу.

Якщо ж споживач не передав показання лічильника чи передав їх запізно, то оператор ГРМ завантажує на інформаційну платформу Оператора ГТСУ граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ.

"Тому важливо передавати інформацію вчасно", – наголосили в Нафтогазі.

Нагадаємо, в Нафтогазі пояснили українцям, як тепер передавати показники.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Лариса 05.02.2023, 12:28
Кривий Ріг не можливо навіть зареєструватися на сайті та чат боті,просе 9 цифри особистого рахунку,а в мене 10.
Lulia 04.02.2023, 14:12
В чат боті не можливо передати,не приймають.Наведіть порядок в програмі
ЙдітьВСраку 04.02.2023, 14:11
Коментар очікує модерацію
МАРІЯ 04.02.2023, 09:33
Так все правильно пишити. Але якби ви,ще так правильно працювали. Я наприклад люблю передавати 1 числа показники в особистому каьінеті 104ua. Але він в Чернівцігаззьут не працював. Прийшлось понервуватись цілий день. 7104 бот також. Єлі дозвонилась. Невже не можна налагодити порядок,щоб ми пенсіонери не нервувались. Писати можна ,а навести порядок?