Внесено зміни: інформацію про графіки відключень відтепер подають за новими правилами

Економіка  15 лютого 2023 року, 12:09 17650

Починаючи із вчорашнього дня, 14 лютого, обленерго інформуватимуть населення про графіки відключень по-новому. На сайті НКРЕКП опубліковане роз’яснення.

Зазначається, що НКРЕКП прийняла рішення про внесення змін до нормативних актів, які регулюють діяльність операторів систем розподілу під час воєнного стану в Україні.

Читайте також:  Чи вимикатимуть світло у середу: графік відключень електроенергії на 15 лютого

Рішенням Регулятор зобов’язав операторів систем розподілу забезпечити:

  • розміщення на власному офіційному вебсайті в мережі Інтернет інформації про час початку та закінчення перерви електроживлення об’єкта споживача із зазначенням, у тому числі назв перерв;
  • розміщення на власному офіційному вебсайті в мережі Інтернет актуальних графіків погодинного відключення об’єктів споживачів;
  • адресне повідомлення споживачів, які попередньо пройшли авторизацію на відповідних електронних сервісах, за їх запитом про актуальну інформацію щодо відповідної перерви в електроживленні.

"Таке рішення Регулятора має сприяти більшій поінформованості споживачів, а також забезпеченню дієвого контролю за дотриманням операторами систем розподілу принципів соціальної справедливості та недискримінації при здійсненні заходів з обмеження електропостачання споживачів", – йдеться в заяві НКРЕКП.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0