Щоб не було проблем: Нафтогаз звернувся до споживачів із важливим повідомленням

Економіка  27 лютого 2023 року, 07:37 113395

Газопостачальна компанія Нафтогаз України роз’яснила ситуацію, коли в платіжках можуть з’явитися некоректні нарахування. Одна з найпоширеніших причин такого явища – несвоєчасне передавання показників лічильника.

Кожного місяця Нафтогаз наголошує, що передавати показники потрібно з 1 по 5 число. Якщо цього не буде зроблено, то сума до сплати може відрізнятись від тієї, яка могла бути згідно з фактичним використанням блакитного палива.

Читайте також:  Із 1 березня: Нафтогаз оприлюднив інформацію про нові рахунки

Адже компанія може порахувати середній показник обсягу споживання, а він може бути вищим. Відповідно, можуть виникнути проблеми й додаткові питання від споживачів, чому цифра у квитанції є більшою, ніж мала б бути по факту.

Днями у своєму дописі Нафтогаз України звернувся до споживачів з проханням передати показники у період із 1 по 5 число березня.

Окремо для споживачів у Харківській області та міста Дніпра буде проведене контрольне зняття показників газового лічильника. Це пов’язано з тим, що громадяни у січні цього року перейшли на сервіси Нафтогазу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Ольга 27.02.2023, 23:55
Коментар очікує модерацію
Тетяна 27.02.2023, 11:16
Це брехня. Завжди передаю показники своєчасно, але все одно маю фейкові нарахування. "Нафтогаз"- кампанія - шахрай. На мої прохання зробити пояснення фейкових нарахувань- мовчання у відповідь, хоча зверталась не менше 10 разів.