Тарифи на електроенергію зростуть: чого очікувати українцям

Економіка  5 березня 2023 року, 14:55 4649

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що після російських атак ситуація в енергетичному секторі є плачевною. Потрібно вирішувати безліч проблем, а для цього потрібні ресурси, які можна залучити, піднявши ціни на електроенергію.

Але міністр зазначив, що тарифи не зростатимуть до кінця опалювального сезону.

Читайте також:  Чому долар падає і чи вигідно зараз купувати валюту

"До кінця опалювального сезону ніякі тарифи не змінюватимуться. Росіяни зруйнували величезну частину нашої електроінфраструктури, окупували станції. Розмір втрат це 40-50% нашої енергоздатності. Безумовно, все потрібно відновлювати, для цього потрібні ресурси, це значно здорожує вартість електроенергії", - зазначив він.

Денис Шмигаль додав, що відсутність відключень світла не є ознакою того, що в енергосистемі все добре. Насправді фахівці докладають багато зусиль, щоб не допустити глибоку енергетичну кризу.

У разі підвищення тарифу на світ в уряді обіцяють забезпечити вразливі категорії українців субсидіями, щоб вони не відчули зростання цін.

"З боку уряду та Президента ми, однозначно, можемо обіцяти, що вразливі версти населення не можуть постраждати через реалізацію будь-яких проєктів з розвитку, відновлення, стабілізації та розвитку енергоринку в Україні", - заявив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що Нафтогаз звернувся до споживачів. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Roman 05.03.2023, 15:47
Коментар очікує модерацію