Відтепер платитимуть більше: оголошено про ще одне оновлення з березня

Економіка  9 березня 2023 року, 11:37 18648

З березня 2023 року в Україні перераховано суми страхових виплат, які передбачені в разі нещасних випадків на виробництві та при виявленні професійних захворювань.

Відповідну інформацію роз’яснено Пенсійним фондом України.

Зазначається, що перерахунок може бути як масовим, так й в індивідуальних випадках.

Читайте також:  Заявки приймають до 31 березня: як отримати нову допомогу на дітей

"Індивідуальне перерахування щомісячних страхових виплат проводиться у зв’язку зі зміною ступеня втрати професійної працездатності людини (у відсотках) або зміною складу сім’ї померлого. Таке перерахування здійснюється за відповідним зверненням потерпілого або члена його сім’ї", – йдеться у повідомленні Пенсійного фонду України.

Щодо масового перерахування, то воно буде проведене без необхідності звертатись конкретному громадянину. У нашому випадку – це з 1 березня. Коефіцієнт враховуватиме показники зростання споживчих цін та середньої заробітної плати (доходу) в Україні.

У 2023 році коефіцієнт збільшення щомісячних страхових виплат становить 1,197 (в межах максимального розміру). Тобто, в результаті перерахування виплати розмір збільшення не може перевищувати 1500 гривень. Це зазначено в дев’ятому пункті постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого поточного року (№168).

Раніше було оголошено, хто із квітня 2023 року буде отримувати більші виплати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
VASYL 09.03.2023, 17:34
Коментар очікує модерацію