Обіцяють встигнути до кінця квітня: що повідомили у Мінсоцполітики молодим батькам

Економіка  16 березня 2023 року, 14:31 445

Останнім часом у мережі неодноразово згадували про пакунки малюка. Мовляв, їх недостатньо. Молодим батькам доводиться робити вибір без вибору – отримувати грошову компенсацію у розмірі 6800 гривень.

Але ціни зараз такі, що ця сума коштів неспівставна із вмістом пакунка малюка, тобто, на 6800 гривень можна купити набагато менше потрібних для малечі речей.

Читайте також:  Безкоштовні продукти в супермаркетах для українців: що потрібно знати

Водночас Міністерство соціальної політики зазначає, що медичні заклади по всій країні забезпечено запасами пакунка малюка орієнтовно до кінця червня. На складах зберігається понад 14 тисяч "пакунків".

Початок тендеру на закупівлю нових пакунків малюка заплановано на кінець березня. Якщо він пройде по плану, то вже до кінця квітня буде підписано договір з майбутнім постачальником.

У Мінсоцполітики зазначають, що спостерігається стійка тенденція до того, що батьки новонародженої дитини все частіше обирають не "пакунок", а грошову компенсацію за нього. Зокрема, протягом 2022 року 154 тисяч родини (тобто 74% всіх батьків) обрали саме гроші.

"В поточному році тенденція лише посилюється: з 40,5 тисяч родин 33,5 тис. родин обрали саме грошову виплату (а це – вже 82%)", – йдеться у повідомленні на сайті Міністерства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0