В облраді повідомили новину для закарпатських військовослужбовців-контрактників

Економіка  16 березня 2023 року, 14:54 635

Закарпатські військовослужбовці-контрактники матимуть змогу придбати житло у рамках доступної іпотеки. Таке рішення схвалили депутати облради у ході пленарного засідання 9-ї сесії.

Ідеться про "Програму компенсації відсоткової ставки за кредитами на придбання житла військовослужбовцям Збройних Сил України (за контрактом) в Закарпатській області на 2023 – 2027 роки".

Як повідомили в Закарпатській облраді, документ націлений на забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України (за контрактом), які його потребують, шляхом надання компенсації відсоткової стави за кредитом на придбання житла, в рамках реалізації програми доступної іпотеки "єОселя".

Читайте також:  На сесії облради відзначили військових ЗСУ за зміцнення обороноздатності України

Реалізація заходів, передбачених у рішенні, буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 70 мільйонів гривень.

Управління та координацію виконання Програми здійснює департамент соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0