Найкращі медики лікарні Мукачева отримують від 60 до 80 тисяч зарплати, – керівник лікарні

Економіка  22 березня 2023 року, 16:33 1263

Керівник лікарні Святого Мартина на засіданні виконавчого комітету зазначив, що завдяки суттєвому збільшенню розміру заробітних плат для медичних працівників закладу – від 60-80 тис. для топових фахівців – у пацієнта нема потреби "віддячувати" за надані послуги.

"Всі операції, медикаменти для наших пацієнтів надаються безкоштовно. Наша позиція чітка: ніхто не має права вимагати кошти за лікування. З лікарями, які не відповідають стандартам доброчесності в нашому закладі, прощаються", – зазначає Євген Мешко.

Читайте також:  Одним 32 тисячі, іншим – 20 тисяч: двом професіям з 1 квітня вирішили підняти зарплату

Також директор лікарні каже, що головним пріорітетом в роботі залишається розширення якості та кількості наданих послуг та покращення сервісу.

Водночас Євген Мешко закликає пацієнтів, які все-таки зіткнулися з фактом неправомірної поведінки в лікарні зі сторони медичного персоналу, терміново повідомляти до кол-центру закладу.

Раніше видання повідомляло, коли вчителям підвищать зарплату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Мукачево 22.03.2023, 17:21
Це за які дива в них така зарплата?!!! Сьог до них зверталась моя матір з високим тиском,її навіть не оглянули а додому спровадили мол все добре,а жінці вже 72 роки! Ви що???!! Яку їм запрплату? За що? За хабарі в карман і недосвідченість?!!