Є й хороші новини: яке покращення запланували з 1 квітня

Економіка  27 березня 2023 року, 05:10 48932

Останнім часом, коли мова заходить про нововведення з 1 квітня 2023 року, здебільшого згадують про зростання тарифів. Мова про ціни на водопостачання та електроенергію. І якщо з водою поки думають, то електрику вирішили не чіпати ще принаймні місяць.

Але є й хороші, адже на частину громадян очікує покращення у плані фінансів. З 1 квітня будуть перераховані пенсії для тих українців, які ще працюють. Деякі ЗМІ, з посиланням на дані Пенсійного фонду, зазначають, що наразі в Україні понад 2 мільйони працюючих пенсіонерів.

Читайте також:  Покращення з 1 квітня: для українців озвучили приємну новину

Важливо уточнити, що перерахунок виплат буде за умови, якщо з моменту призначення (попереднього перерахунку) стаж зріс щонайменше на два роки. Простими словами: якщо пенсіонер працює і мав перерахунок у 2022 році, то зараз підвищення для нього не передбачається.

Звертатись у Пенсійний фонд і заповнювати додаткові папери не потрібно. Весь перерахунок буде автоматичним.

Скільки сотень гривень додадуть? Тут все індивідуально. Ми подамо тільки приблизний розрахунок. Якщо пенсія в межах 5 000 гривень і є 35 років стажу, то після перерахунку громадянин отримуватиме на майже 300 гривень більше.

До речі, це не останнє покращення у 2023 році. На липень ще заплановане збільшення пенсій для держслужбовців, для тих, хто працює в органах місцевого самоврядування та ін.

Наостанок зазначимо про ще два нововведення, які очікують на українців вже найближчим часом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Тетяна 12.04.2023, 09:42
Коментар очікує модерацію