Виплачують 7 тисяч гривень щомісяця: як українцям оформити допомогу

Економіка  29 березня 2023 року, 09:40 11197

Українці, які через повномасштабне вторгнення стали переселенцями, мають право отримувати виплати від держави. Гроші ВПО можуть отримувати щомісяця.

Загалом на місяць родині із трьох осіб може отримати виплати у розмірі 7 тисяч гривень. По 2 тисячі на одного дорослого та 3 тисячі – на дитину.

Для того, аби отримувати щомісяця фінансову допомогу, потрібно подати заяву або офлайн, або онлайн. Офлайн можна подати заяву в ЦНАПі, в Управлінні соцзахист або через уповноважену особу виконавчого органу населеного пункту. Онлайн можна подати заяву через застосунок Дія.

Читайте також:  Норвезька рада у справах біженців повідомила, коли українці отримають виплати

Які документи потрібні, щоб отримувати виплати щомісяця? По-перше, документ, який посвідчує особу. По-друге, документ, який засвідчує реєстрацію особи в населеному пункті, що був окупований або де ведуться активні бойові дії.

Зазначимо, що виплати надходитимуть щомісяця – 2 тисячі на дорослу особу та 3 тисячі на дитину чи людину з інвалідністю.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, хто з українців обов’язково отримає виплати до кінця квітня, незалежно від статі та віку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Василь 29.03.2023, 11:41
Коли полочу допомогу скіки ждати ндопомогу