З’явилась можливість терміново проконсультуватись з лікарем онлайн

Економіка  4 квітня 2023 року, 16:58 733

Для термінової консультації з лікарем запустили новий сервіс. Поспілкуватись з медиком можна онлайн, а коштуватиме це 200 гривень.

"Упродовж 15 хв від створення заявки пацієнт отримує консультацію у лікаря, за частої потреби у ліках – також електронний рецепт на рецептурні препарати. Це швидке рішення, коли сімейний лікар має щільний графік, а консультація, довідка чи е-рецепт потрібні негайно", – йдеться у повідомленні Helsi.

Читайте також:  Глава МОЗ про доступ до ліків для жителів сіл

Але є важливий нюанс. Електронний рецепт лікар може виписати на терміновій онлайн консультації. Але лише повторний. З нуля, перший рецепт, – лікар не випише. Адже у пацієнта до цього може не бути показань.

Тому якщо пацієнт запишеться на термінову онлайн консультацію – це не гарантія отриманого е-рецепту: все залежить від рішення лікаря.

Вартість консультації – 200 гривень, 2/3 коштів отримує лікар приватної практики, що надає послугу.

"Це допоможе пацієнтам за кордоном, які не можуть поспілкуватися з україномовним лікарем і терміново потребують консультації. За 5 хв пацієнт може отримати повторний е-рецепт і одразу йти з ним до аптеки. Термінову консультацію пацієнт може замовити також для членів родини. Переваги нового сервісу для лікарів – це додатковий дохід, за годину можна обслуговувати 4-ох пацієнтів", – зазначили в Helsi.

Нагадаємо, в Україні тепер потрібен рецепт для купівлі деяких ліків.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0