Вже з 1 травня: для українців озвучили нагадування

Економіка  5 квітня 2023 року, 07:08 16298

З лютого запрацювала програма обміну старих ламп розжарювання на LED-лампи. За цей час майже 3 мільйони людей обміняли поштою близько 14 мільйонів ламп. Як повідомили в "Укрпошті", ще лишилося приблизно 11 мільйонів "економок".

У зв’язку зі зменшенням темпів обміну видаватимуть лампочки не у всіх відділеннях "Укрпошти" – лише в тих, де цей процес проходить найактивніше.

Читайте також:  З 1 травня на українців очікує велика зміна, яка вплине на виплати

У віддалених селах, які долучилися до проєкту нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня.

А вже з 1 травня обміняти лампи можна буде лише у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни.

Нагадаємо, що для обміну потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Обміняти можна до п’яти ламп старого зразка з будь-яким цоколем на таку саму кількість LED-ламп.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
77 05.04.2023, 09:51
В селі макарьово неможливо обміняти ті лампи ти реєструєшся в додатку тобі приходить сповіщення що вони на пошті приходиш туда а тобі паніка каже НИЄ З ВЕЛИКИМ ЦЬОКОЛЬОМ А ЧОГО ТОДІ Я ЗАКАЗУВАВ З ВЕЛИКИМ??