Заявки треба подавати з 10 квітня: українцям надаватимуть нову фінансову допомогу

Економіка  8 квітня 2023 року, 10:56 4457

Із 10 квітня через портал Дія українці зможуть подавати заявки, аби отримати нову фінансовуьдопомогу. Йдеться про те, що Уряд розширив програму єРобота.

Новою грантовою програмою зможуть скористатися ветерани-учасники бойових дій, аби започаткувати або ж розвинути в Україні свій бізнес. Захисники і захисниці, після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант у розмірі від 250 тисяч гривень до 1 мільйона гривень.

Та це ще не всі можливості. Як розповіли в Міністерстві економіки, другий із подружжя захисника матиме можливість отримати 500 тисяч гривень, які надаватимуть для розвитку сімейного бізнесу.

Читайте також:  До кінця квітня обіцяють перерахувати одноразову виплату: хто отримає

Проте є щонайменше одна обов‘язкова умова – це створення нових робочих місць. Міністр економіки Юлія Свириденко висловила сподівання, що ветерани-підприємці залучатимуть до роботи військових побратимів.

Заявки на отримання такої фінансової допомоги можна подавати з понеділка, 10 квітня, через Дію. Водночас українцям пояснили, що є три види грантів: на 250 тисяч, на 500 тисяч і на 1 мільйон гривень.

Водночас гранти у розмірі 500 тисяч та 1 мільйон надаватимуть лише за умови, що співфінансування з отримувачем. Простіше кажучи, ветеран-підприємець повинен вкласти в свій бізнес 30% власних коштів. І лише тоді держава надасть 70% коштів для розвитку справи у вигляді гранту.

Хто саме може отримати фінансову допомогу

250 тисяч гривень можуть надати учаснику бойових дій та/або особі з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця.

500 тисяч гривень може отримати член сім’ї учасника бойових дій та/або особа з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць.

Найбільший грант –1 мільйон гривень нададуть учаснику бойових дій та/або особі з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що може отримати виплати в розмірі 2000 та 3000 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0