Наповнення бюджету Закарпаття за перший квартал: головні цифри

Економіка  9 квітня 2023 року, 09:24 546

За перший квартал 2023 року на Закарпатті спостерігають позитивну динаміку: до загального фонду місцевих бюджетів мобілізували 2 млрд 517 млн грн податків, зборів та інших доходів. До речі, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року за приростом саме цих надходжень регіон у трійці лідерів в Україні з показником 53,3%.

Як зауважив Василь Іванчо, заступник голови Закарпатської ОВА, водночас у регіоні фіксують і збільшення надходжень ПДФО. У порівняні з 2022 роком тут приріст становить 60,5%, що теж дозволяє бути серед лідерів.

Читайте також:  Це може статись вже у травні: для українців озвучили важливу інформацію

Один із факторів, які впливають на такі результати, – переїзд підприємств з інших куточків країни, перереєстрація та сплата ними податків. Цьогоріч місцевий та релокований бізнес спрямував уже 610 млн грн ПДФО, що на 55,2 млн грн більше факту минулого року.

"Ми створюємо усі необхідні умови для комфортної роботи підприємців, започатковуємо програми підтримки, а вони своєю чергою допомагають нам розвивати економіку та наповнювати бюджети", – підкреслив заступник очільника краю.

Ще одні хороші цифри: протягом трьох місяців до обласного бюджету спрямували 386,1 млн грн, що на 14% перевищує затверджені показники та на понад 54% більше факту минулого року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0