Раніше такого не було: Нафтогаз повідомив про нововведення в платіжках

Економіка  15 квітня 2023 року, 08:24 42521

Газопостачальна компанія Нафтогаз України сповістила споживачів про важливе нововведення. Воно стосується платіжок за газ.

Відтепер і надалі українці отримуватимуть одну квитанцію. Раніше такого не було, та вже в квітні клієнти Нафтогазу, а також Кропивницької філії "Газмережі", АТ "Дніпрогаз", АТ "Криворіжгаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз" і АТ "Донецькоблгаз" отримають нові рахунки за березень.

В пресслужбі компанії зазначили, що вони відреагували на прохання споживачів і об’єднали в один документ всі послуги за газ.

Читайте також:  Із 10 квітня в особистому кабінеті: Нафтогаз озвучив пояснення

Таким чином, наприкінці наступного тижня, а саме після 20 квітня, українцям доставлять нові рахунки. Тепер споживачі не будуть отримувати окремо квитанцію за споживання газу та за розподіл блакитного палива. У нових рахунках об’єднали всі паперові квитанції.

Тепер усі важливі дані, які стосуються варіантів передачі показань чи оплати за газ, а також індивідуальні QR-коди і реквізити зібрали докупи. Мовляв, це набагато зручніше для клієнтів.

Але в ГК Нафтогаз зазначили, що це нововведення доступне для тих споживачів, які отримують паперові квитанції за газ. Натомість в особистому кабінеті електронні рахунки залишаться без змін.

Нагадаємо, раніше компанія звернулась до українців через неприємну ситуацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Володимир 20.04.2023, 09:55
Як гроші збирати з клієнтів то Нафтогаз зміг об'єтнати рблгащи і Нафтогаз в одну квітанцію,а як переплату ща травень 2022р у клієнтів перевести з облгащів до Нафтогазу то не може!!! Це вже лохотрон на державному рівні!
Сіроманець 17.04.2023, 01:54
Просять повідомити про витрати до 5-го сила а рахунок виставляють після 20-го. Чомусь їм можна тягнути з платіжками а нам з інформацією ні.