Є змога отримати допомогу: озвучено важливу інформацію про зміни з 18 квітня

Економіка  17 квітня 2023 року, 05:14 3743

Можливість подати заявку на отримання грошової допомоги від ООН буде знову доступною. З 18 квітня відновлять приймання документів, після розгляду яких є змога отримати 6660 гривень.

Відповідну інформацію опубліковано на одній зі сторінок УВКБ ООН.

Станом на зараз реєстрація через технічні причини не проводилась. 17 квітня так само заявку подати не можна.

Читайте також:  Жителі 8 областей можуть отримати по 6600 гривень: хто саме

А от вже відзавтра працюватимуть пункти збору даних. Тут проводитимуть консультації щодо відповідності критеріям Програми, а також з питань інших доступних сервісів захисту і допомоги та подальшого прийому заявок.

Наразі відомо про два такі пункти, де можна отримати повну інформацію. Знаходяться вони у Харкові. Один працює з 9 і до 17 години та знаходиться на Проспекті Героїв Харкова, 131-Б. Інший працює з 8 і до 16 години на Гімназійній набережній, 26.

Повний список поданий за посиланням r2p.org.ua

На сторінці БФ "Право на захист" зазначається, що людина може самостійно перевірити свої дані на відповідність критеріям допомоги. Вони опубліковані на їх офіційному сайті.

Аби не було жодних шахрайських дій, людей просять приходити сім’єю, адже реєстрація здійснюється за умови особистої присутності. Звісно, передбачили також той момент, що є родини з маломобільними людьми. В такому разі допускається реєстрація за допомогою відеозв’язку. Але мають бути продемонстровані всі відповідні оригінали документів.

Насамкінець зазначимо про суму виплат. Вона складає 2220 гривень на місяць. Термін виплат – 3 місяці.

Нагадаємо, ще є кілька днів, щоб встигнути податись до фінансову підтримку від Норвезької ради у справах біженців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0