До українців звернулись через зміни, які запровадять з 1 травня

Економіка  17 квітня 2023 року, 11:10 9940

Не зволікати з обміном старих лампочок на нові енергоефективні закликають українців. Адже вже з 1 травня будуть запроваджені зміни й зробити це стане важче.

Як йдеться у повідомленні Укрпошти, у травні здійснити обмін можна буде тільки в обласних центрах України, адже там ще є попит та наявність LED-ламп.

Наразі у всіх відділеннях ще є 7 мільйонів енергоефективних ламп. Але планують доставити в найближчому майбутньому ще 5 мільйонів.

Читайте також:  Із 1 травня скасовують: озвучено інформацію для водіїв

Нагадаємо, перед заміною варто скористатись "Дією" і замовити лампочки. При цьому варто звернути увагу на їх наявність в тих чи інших поштових відділеннях.

Громадянин має змогу принести не більше п’яти своїх лампочок з будь-яким цоколем і взамін отримати відповідну кількість LED-ламп.

В Укрпошті зазначають, що зменшують кількість пунктів обміну через те, що знизився попит серед населення на обмін. Адже більшість це зробили ще в лютому та березні.

Станом на зараз відомо, що українці загалом обміняли близько 16,5 мільйонів лампочок. Найбільше – у Київській області (більше двох мільйонів).

Раніше видання інформувало про ще одну зміну, яку запровадять з 1 травня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0