Запрацює з 1 січня 2024 року: з’явилась нова інформація про компенсації з нового року

Економіка  19 квітня 2023 року, 12:03 7520

На засіданні Кабміну 18 квітня було затверджено постанову, яка регулює порядок надання компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за створення нових робочих місць та за прийом на роботу офіційно зареєстрованих безробітних.

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко переконана, що це стимулюватиме створення нових робочих місць і, відповідно, безробіття повинно знизитись.

Читайте також:  Надбавка у понад 700 гривень: українцям розповіли, хто має на неї право

Затверджений документ передбачає виплату компенсації у розмірі 50% фактичних витрат сплаченого єдиного внеску за працевлаштовану особу на нове робоче місце. Компенсація виплачуватиметься роботодавцям, які протягом року виплачують працівникам заробітну плату в розмірі не менше трьох мінімальних зарплат.

За умови збереження такого рівня заробітної плати виплата компенсації здійснюватиметься за кожну працевлаштовану особу впродовж наступних 12 місяців за рахунок коштів державного бюджету, передбачених в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Цей механізм запрацює з 1 січня 2024 року, – зазначається на сайті Міністерства економіки України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0