Частину українців зачеплять зміни, які вже скоро збираються впровадити

Економіка  22 квітня 2023 року, 06:50 3706

В Україні вже незабаром будуть впроваджені зміни, які помітять, в першу чергу, отримувачі державної допомоги.

Наразі Мінсоцполітики та Пенсійний фонд розробляють дієвий механізм проактивного надання соціальних виплат, у тому числі житлових субсидій. Передбачається, що механізм повинен бути максимально простим та швидким.

Зміни дозволять отримувачу житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг максимально пришвидшити процес оформлення. Шукати певну інформацію, заповнювати папери, стояти в чергах і, відповідно, витрачати свій час, не потрібно буде.

Читайте також:  Порядок призначення субсидій, пільг і деяких соцвиплат спростили

«НКРЕКП на своєму засіданні прийняла постанову «Про оприлюднення інформації для користувачів програми житлових субсидій» з метою налагодження ефективнішої комунікації між виконавцями/надавачами житлово-комунальних послуг і Пенсійним фондом України та оптимізації процедури доступу таких отримувачів до інформації стосовно діючих цін/тарифів на комунальні послуги», – йдеться у повідомленні НКРЕКП.

Постачальникам компослуг рекомендується розміщувати через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України актуалізовану інформацію щодо кожного побутового споживача комунальних послуг для подальшої автоматичної обробки і аналізу. Це дасть змогу автоматизувати процес отримання необхідної інформації. При чому, дізнатись її можна буде в особистому кабінеті на сайті Пенсійного фонду або в Дії.

Нагадаємо, з травня будуть розраховані нові субсидії. Їх призначать на неопалювальний період.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0