Зміцнення гривні досягло своєї межі

Економіка  23 квітня 2023 року, 19:11 3264

Наступного тижня (24-30 квітня) на валютному ринку України навряд чи можливі суттєві зміни. Зміцнення гривні, яке тривало кілька тижнів, на даному етапі досягло своєї межі. Протягом тижня готівковий курс долара коливатиметься в межах 37-38 грн/$. 

Такий прогноз озвучив у коментарі директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко. За його словами, курс євро складатиме впродовж тижня 40-41,5 грн/€.

Читайте також:  В Україні очікується зміна готівкового курсу долара

За прогнозом Марченка, різниця між покупкою і продажем готівкових долара та євро залишатиметься на мінімальному рівні: 0,15-0,25 грн.

"Наступного тижня на валютному ринку навряд чи можливі суттєві зміни: зміцнення гривні, що тривало кілька тижнів, на даному етапі досягло своєї межі. Так різниця між офіційним, банківським та роздрібним курсом скоротилася в середньому всього до 1,5-2%, і подальший "рух" до єдиного курсу валют, скоріше за все, станеться після скасування офіційного курсу", – розповів експерт.

Курс долара (купівля/продаж) на міжбанку в Україні 23 квітня складає 36,56/36,93 грн. У свою чергу євро – 41,45/41,65 грн.

Нагадаємо, що експерт розповів, у якій валюті краще зберігати гроші під час війни тим, у кого їх мало.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0