Коли українцям повернуть списані кошти з картки: ПриватБанк оприлюднив пояснення

Економіка  6 травня 2023 року, 12:04 3890

Тиждень тому, а саме 29 квітня, у роботі ПриватБанку стався масштабний збій. Тоді в українців виникли проблеми з оплатами банківськими картками.

Клієнти банку скаржились, що виникають труднощі при знятті готівки в банкоматах та при оплаті картами в терміналах. У частини українців того дня через збій з карток подвійно списались гроші. Про це клієнти неодноразово писали на офіційній сторінці ПриватБанку у Фейсбуці.

Тому зараз українців цікавить, коли їм повернуть списані кошти з картки. Адже пройшов уже тиждень, а багатьом гроші так і не повернули.

Читайте також:  При знятті готівки в банкоматах і оплаті в терміналах: у роботі ПриватБанку стався масштабний збій

У пресслужбі ПриватБанку запевнили, що питання повернення коштів зараз опрацьовується. Там пояснили, що за правилами міжнародної платіжної системи при проведенні оплати сума може бути списана не одразу, а натомість взята в резерв.

Українців заспокоюють, що найближчим часом кошти на рахунки повернуть. "Така заблокована сума автоматично виходить з резерву на 11-й день з дати проведення оплати, якщо до банку не надходив запит на списання", – зазначили в ПриватБанку.

Водночас у фінустанові зазначили, що в деяких випадках максимальний термін повернення коштів – до 4-ох місяців.

Нагадаємо, Приват24 нещодавно оновили. Розповідаємо тут про зміни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0