Через кілька місяців: з вересня для водіїв готують великі зміни

Економіка  8 травня 2023 року, 05:48 48809

З вересня 2023 року українці зможуть купити та продати автомобіль за допомогою Дії. Фактично, як зазначає міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, для цього необхідно буде продавець, покупець та наявність у них смартфонів.

Таке велике нововведення стане логічним продовженням тих сервісів, які активно впроваджуються. Адже вже на початку літа автовласник зможе зареєструвати транспортний засіб в автосалоні, а потім замовити онлайн бажану комбінації номерних знаків та розрахуватись за них безпосередньо у кабінеті водія.

Читайте також:  Що відомо про зміни для водіїв, які запровадять із червня

Ще один важливий момент, про який повідомив міністр, – це ліквідація технічної експертизи. Відповідно, зникнуть черги та знизиться ризик корупційної складової. Наразі планують залишити технічний огляд ТЗ лише при першій реєстрації, а також в тому випадку, якщо покупець цього захотів.

Якщо автомобіль купується в автосалоні, то з першого місяця літа покупець матиме змогу отримати техпаспорт та номерні знаки прямо на місці. Тобто, відпаде необхідність спеціально приїжджати в сервісний центр МВС.

Ще одна ініціатива – скасування транзитних номерних знаків.

До речі, інтернет-видання PMG.ua вже неодноразово повідомляло про новацію з отриманням номерів. Водії можуть обрати як безкоштовний варіант, так і платну комбінацію знаків. Ті, що за гроші, відрізняються від безоплатних гарною комбінацією букв і цифр. Наприклад, можна замовити всі чотири однакові цифри або іншу "круту" послідовність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0