Українцям надаватимуть гроші на ремонт житла: як подати заяву

Економіка  10 травня 2023 року, 11:02 1752

10 травня в Україні стартувала ще одна державна допомога. Її надаватимуть на ремонт житла.

Програма єВідновлення спрямована саме на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла. Але не зруйнованого вщент. У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури пояснили, що українцям надаватимуть гроші на ремонт даху, заміну вікон чи дверей тощо.

Подати заявку про пошкодження житла можна через Дію. Після подання заяви спеціальна комісія при громаді має прийняти рішення про надання грошової допомоги. Саме вона визначає розмір допомоги. Проте максимальна сума на відновлення одного об’єкта – 200 тисяч гривень.

Читайте також:  У всіх областях України: для українців стала доступна ще одна допомога – що дають

Після цього необхідно відкрити спеціалізований рахунок в одному з цих банків: Ощадбанк, ПриватБанк, Монобанк, Сенс Банк, А-Банк, ПУМБ. А далі вже треба подати заяву в Дії безпосередньо на отримання виплат.

Гроші на ремонт надаватимуть як для ремонту квартир, так і для відновлення приватних будинків, які пошкоджені внаслідок бойових дій, та інших житлових приміщень.

Одна з важливих умов – витратити гроші можна впродовж 1 року лише на купівлю будівельних матеріалів або оплату послуг підрядників.

Українцям надаватимуть гроші на ремонт житла: як подати заяву

Українцям надаватимуть гроші на ремонт житла

Нагадаємо, озвучено важливу новину для українців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0