Київстар попередив про зміну в тарифах

Економіка  19 травня 2023 року, 12:08 893

Київстар опублікував інформацію про зміни в тарифах лінійки LOVE UA для передоплати. Пресслужба мобільного оператора зазначає, що у нових тарифах LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня, LOVE UA Сила та ВСЕ РАЗОМ Сила на абонентів чекає ще більше наповнення та можливостей.

Кожен із пакетів пропонує абонентам всі необхідні базові функції.

Читайте також:  Одну з виплат перенесли на серпень: хто отримає гроші влітку

"Окрім вже звичного безліму на дзвінки в мережі Київстар, LOVE UA Світло та LOVE UA Пісня містять 150 та 250 хвилин, відповідно, для дзвінків на будь-які мобільні та фіксовані мережі в Україні, а також 15 та 25 ГБ трафіка мобільного інтернету. LOVE UA Сила пропонує своїм абонентам 300 хвилин на будь-які мережі та 50 ГБ мобільного інтернету", – йдеться у повідомленні Київстар.

Також до вартості тарифу включена послуга "Роумінг як вдома", але тепер із суттєво більшою кількістю мобільного інтернету в роумінгу. Наприклад, в тариф LOVE UA Сила входить 10 ГБ трафіка за кордоном (проти 4000 МБ, що були раніше).

Окрім цього, всі тарифи передоплати мають "Суперсили" – додаткові послуги, котрі абонент може сам собі обрати без зайвих витрат. Це можуть бути як звичайні хвилини на інші номери, так і підписка на платформу кіно та телебачення "Київстар ТБ" або ж швидкісний провідний інтернет.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0