Потрібно подати заяву до 25 травня: жінкам надаватимуть грошову допомогу

Економіка  20 травня 2023 року, 10:50 5272

Українським жінкам надаватимуть грошову допомогу у розмірі до 10 000 євро. Саме такий грант можуть отримати українки, які займаються підприємництвом, зокрема аграрним бізнесом.

Це стане можливим завдяки програмі для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood. Крім можливості отримати чималий грант, жінки зможуть пройти 6-місячне безкоштовне навчання, брати участь у заходах в онлайн та офлайн форматах, які допоможуть розвинути бізнес-навички.

Крім того, кожній учасниці програми надаватимуть 1 000 євро для участі у 2 офлайн-заходах, які відбуватимуться у Києві та Львові. Ці гроші підуть на проїзд та проживання.

Читайте також:  До 23 травня треба подати заяву: хто з українців може отримати до 60 000 гривень

Для тих, хто хоче взяти участь у програмі, навчатись новому та спробувати отримати допомогу у розмірі до 10 000 євро, потрібно подати заяву до 25 травня цього року. Зробити це можна за цим посиланням і детальніше ознайомитись із всіма умовами.

Участь у програмEmpoі ering Women in Agrifood можуть брати як повнолітні жінки-підприємниці, так і засновниці агростартапу.

Нагадаємо, озвучено новину про виплати для жителів однієї з областей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0