Три місяці платитимуть по кілька тисяч: українцям дадуть нову допомогу

Економіка  22 травня 2023 року, 05:36 22949

Допомога для українців продовжує надходити. Різні міжнародні організації здійснюють виплати для ВПО, щоб підтримати громадян у скрутний час війни.

Кілька днів тому на сторінці представництва міжнародної гуманітарної організації CARE International з’явилась інформація про початок реєстрації на багатоцільову допомогу. Наразі виплати передбачені для мешканців трьох областей України. Мова про Івано-Франківську, Одеську та Вінницьку область.

Читайте також:  У всіх областях України: для українців стала доступна ще одна допомога – що дають

Допомога від CARE Ukraine передбачена тільки для переселенців, які офіційно зареєстровані і мешкають у вищезазначених трьох областях. Список ОТГ також опублікований. Нижче подаємо скрін, який опублікований на сторінці гуманітарної організації.

Виплати від Care Ukraine

Виплати від CARE Ukraine – яка сума допомоги

Виплати передбачені на три місяці. Щодо суми, то один член сім’ї може отримати 2220 гривень на місяць. Тобто, загалом можна розраховувати на 6660 гривень. Приміром, якщо сім’я складається із трьох осіб, то загалом вони отримають майже 20 тисяч гривень.

Реєструватись на виплати можуть особи з-поміж ВПО з Київської, Херсонської, Донецької, Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Луганської та Сумської областей. Всі вони повинні належати до однієї із вразливих категорій. Це можуть бути літні люди, особи з інвалідністю, неповні сім’ї, в котрих виховуються одна чи більше дітей, багатодітні родини та ін.

Для реєстрації потрібно надати пакет документів (на кожного члена сім’ї). Їх список поданий на сторінці CARE Ukraine в соцмережі Фейсбук. Там же подані дата, час та адреса для реєстрації з розподілом по громадах.

Раніше видання розповідало, хто отримає додаткові виплати від ООН.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0