Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Майже 15 тисяч закарпатських пенсіонерів у червні отримають більші виплати

Майже 15 тисяч закарпатських пенсіонерів у червні отримають більші виплати

Закарпатські пенсіонери, які продовжують працювати, вже в червні отримають доплати. Перерахунок пенсій в області провели для майже 15 тисяч осіб.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

Йдеться про пенсіонерів, які після призначення чи перерахунку пенсій відпрацювали два роки або ж у котрих минуло два роки після проведення останнього перерахунку, повідомила на брифінгу начальниця ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

Читайте також:
Дорослим дають відразу 2000, дітям – 3000 гривень: міністерство розповіло про допомогу українцям

За її словами, середній розмір підвищення за стажем роботи становить 106,78 грн, за стажем роботи та розміром заробітної плати – 236,85 грн. Перерахунок проведено автоматично та без особистих звернень громадян, а виплати надійдуть у червні відразу і за квітень, і за травень.

Анастасія Пентек також розповіла про зміни до порядку призначення житлових субсидій. Зокрема, відтепер виплати призначатимуть і за задекларованим місцем проживання особи (раніше передбачалося використання лише зареєстрованого та фактичного місця проживання). При цьому субсидія може бути призначена тільки за одним місцем проживання людини – зареєстрованим, задекларованим або фактичним.

"Врегульовано й питання надання субсидій тим домогосподарствам, члени яких перебувають в полоні. Згідно з документом, субсидії можуть отримати громадяни, які перебували в полоні не менше місяця та можуть підтвердити це відповідними відомостями та/або документами", – наголосила начальниця ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Додалося ще одне зобов’язання – субсидіанти мають протягом 30 календарних днів інформувати уповноважений орган, якщо особа зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства перебували за кордоном загалом більш як 60 днів у періоді, за який враховуються доходи.

Як зауважила Анастасія Пентек, хоча більшість змін, пов’язаних із запровадженням зазначених новацій, буде реалізовано органами ПФУ без звернення громадян, деяким одержувачам житлових субсидій все ж потрібно звернутися до Фонду.

Зокрема, це стосується представників домогосподарств, у складі яких є особи, які перебувають/перебували в полоні. Також подавати документи потрібно, якщо в складі домогосподарства є задекларовані особи. Тобто люди, які не зареєстровані за цим місцем проживання, а лише задекларували своє місце проживання в електронній формі.

Громадянам, які одержують субсидії, необхідно інформувати органи Фонду про зміни у майновому стані чи складі родини, якщо це впливає на призначення субсидії. Ця ж вимога стосується осіб, які отримали новий паспорт, змінили ПІБ чи місце реєстрації.

Джерело: PMG.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно