Відомо, чи будуть знижувати акциз на пальне, щоб зменшити ціни на АЗС
Ціни на пальне в Україні продовжують зростати. Наразі стало відомо, чи планують знижувати ПДВ та акциз, аби вплинути на роздрібні ціни.
Як повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко під час години запитань до уряду, Кабмін не має наміру знижувати ні ПДВ, ні акциз на пальне, аби вплинути на ціни на АЗС. Про це пише видання «Економічна правда».
ВІДЕО ДНЯСвириденко наголосила на тому, що податки і збори з продажу пального — це частина доходів держбюджету. А саме з нього здійснюють фінансування ключових видатків, наприклад, на потреби української армії.
РекламаУ зв’язку з цим Кабмін навіть не розглядає варіант «збивати» ціни на автозаправках через податкові послаблення.
Натомість вона наголосила, що для українців запровадили кешбек на пальне. Ініціатива передбачає, що за кожну заправку автомобіля на АЗС громадянам будуть повертати частину витрачених коштів.
Такий кешбек діятиме до 1 травня. Детальніше про це видання писало тут.