Економіка   • 8 червня 2015 року, 14:39617

За п’ять місяців цього року закарпатці сплатили майже 50 мільйонів гривень "патріотичного" податку

За п’ять місяців цього року закарпатці сплатили майже 50 мільйонів гривень "патріотичного" податку

На Закарпатті надходження "патріотичного" податку склали понад 48 млн 685 тис. грн. Така сума військового збору спрямована до бюджету платниками податків Закарпаття протягом п’яти місяців 2015 року, – інформують в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Зокрема, протягом травня сума надходжень цього збору склала понад 10 млн 380 тис. грн.

Фахівці ДФС області відзначають, що стабільні надходження податку на підтримку армії – прояв справжнього патріотизму громадян та усвідомлення важливості реформування Збройних сил України. Зауважимо, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби посилення обороноздатності держави є легалізація трудової зайнятості та запобігання випадків виплати заробітної плати у «конвертах».

Також у відомстві інформують про те, що з 1 квітня 2015 року запроваджено оновлену форму № 1ДФ, у розділі II якої податкові агенти відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих та виплачених доходів, з яких утримано військовий збір, загальну суму нарахованого та перерахованого до бюджету військового збору). При цьому в податковому розрахунку за формою № 1ДФ податкові агенти не зазначають відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів