Економіка   • 10 червня 2015 року, 12:221155

На зустрічі з головою обласної ради керівництво "Ядзакі Україна" поскаржилось на проблеми з відшкодуванням ПДВ

На зустрічі з головою обласної ради керівництво "Ядзакі Україна" поскаржилось на проблеми з відшкодуванням ПДВ

Голова обласної ради Володимир Чубірко зустрівся з виконавчим директором ТОВ «Ядзакі Україна» Мілошем Босаком та Ігорем Завізоном, заступником виконавчого директора підприємства. Участь в заході взяли заступник голови ОДА Михайло Рівіс, перший заступник голови облради Михайло Попович, начальник головного управління Державної фіскальної служби Олексій Петріченко.


ТОВ «Ядзакі Україна» створено 23 жовтня 2002 року рішенням засновників корпорації «Ядзакі» (Японія) та її дочірньої компанії «Ядзакі Європа» (Кельн, Німеччина) з метою виробництва електро-кабельної продукції для автомобільної промисловості. Інвестиції корпорації в цей проект склали 31,7 млн. євро. Це найбільша промислова інвестиція Японії в економіку України. Сьогодні в компанії «Ядзакі Україна» працює більше 1500 осіб. Середня зарплата – більше 4 тисяч гривень. Лише за минулі два роки корпорація «Ядзакі» збільшила обсяги своїх інвестицій в економіку України на 1,3 млн. євро. Мілош Босак каже, що готові навіть розширяти виробництво, але виникли деякі труднощі з відшкодуванням ПДВ, - інформує прес-служба облради.


Володимир Чубірко закликав учасників наради сприяти інвесторам у вирішення проблеми та вивчити можливість і врегулювати ситуацію «Лише вчора ми зустрічалися з представниками ділових кіл краю. Вони озвучували пропозиції щодо нової інвестиційної політики держави. Йдеться про необхідність повернення довіри до регіону та країни в цілому шляхом відновлення та повернення компаній, які повірили в Україну шляхом відновлення інвестиційного режиму СЕЗ Закарпаття, створення таких умов, при яких вони радитимуть всім співвітчизникам вкладати інвестиції в Україну. Допомагати бізнесу – першочергове завдання. Це прохання і до фіскальної служби. На таких підприємствах базується економіка області. Ми маємо ї підтримувати», - резюмував керівник ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів