Економіка   • 2 липня 2015 року, 09:34705

На Закарпатті зросли доходи бюджетів

На Закарпатті зросли доходи бюджетів

Станом на 1 липня п.р. до місцевих бюджетів області надійшло податків і зборів (обов’язкових платежів) у сумі 824,8 млн грн. «Це більше порівняно з відповідним періодом 2014 р. на 26,7%, або на 173 з половиною мільйона гривень, - повідомив директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА Петро Лазар. - Доходи загального фонду зросли на 45,8 % або на 251,7 млн грн., а спеціального - скоротилися на 77,1 % або на 78,2 млн.грн».

За оперативними даними департаменту фінансів, план доходів загального фонду місцевих бюджетів за січень-червень поточного року (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконаний на 152,6 %. При цьому понад план надійшло 276,2 млн. гривень. Затверджені планові показники перевиконали всі бюджети міст обласного значення та зведені бюджети районів, а також обласний бюджет, – зазначає прес-служба Закарпатської ОДА.

«Відповідно до Бюджетного кодексу України, перевиконання дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів за підсумками першого півріччя не менш ніж на 5 відсотків, надає право місцевим радам на підставі офіційного висновку фінансового органу приймати рішення про внесення змін до рішення про місцевий бюджет та збільшувати річний обсяг доходів», - зазначив директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів