Економіка   • 3 вересня 2015 року, 09:44582

Дванадцять країн світу інвестують у економіку Мукачівського району

2 вересня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Андрія Данканичата за участі  в.о начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Олександра Мущинки відбулася нарада з питань залучення іноземних інвестицій в економіку району за І півріччя 2015 року.

Як доповів Олександр Мущинка, за І півріччя 2015 року підприємства Мукачівського району залучили прямих іноземних інвестицій, що становили 32,7% загальнообласного показника. У структурі іноземних інвестицій основну частину – 99,5% склали грошові внески,  внески у вигляді рухомого і нерухомого майна - 0,5%, повідомляє прес-служба Мукачівської РДА.

На даний час в районі фактично працює 25 підприємств з іноземними інвестиціями, створених за участю інвесторів з 12 країн світу.

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестиції вкладались у розвиток транспортної інфраструктури і транспортні перевезення, торгівельну діяльність, деревообробну і переробну промисловість.

Залучення іноземних інвестицій дає змогу вирішення проблеми зайнятості робочої сили, сприяє розвитку  виробничої інфраструктури і зовнішньоекономічної діяльності. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів