ММКП "Мукачівводоканал" заборгував за електроенергію 18 мільйонів гривень

Економіка  24 вересня 2015 року, 14:29 1082

Питання розрахунків в області за спожиту електроенергію та природний газ за 8 місяців 2015 року розглядалося на засіданні обласної комісії.

За вказаний період рівень оплати за спожиту електроенергію становить 100,0%. Зокрема, населення розрахувалося на 99,7%, установи місцевого бюджету – 99,7%, підприємства житлово-комунального господарства – 90,0%, промисловість – 102,2 %, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

Як поінформував в.о.директора департаменту ЖКГ, будівництва та інфрастурктури ОДА Едуард Маляр, станом на 1 вересня п.р. найбільшими боржниками за спожиту електроенергію є підприємства житлово-комунального господарства області. Відтак, сума боргу становить 21,6 млн.грн, у тому числі борг водопостачальних підприємств сягає 21,5 млн.грн.

Найбільшим аутсайдером серед водопостачальних підприємств краю є ММКП «Мукачівводоканал». Його борг становить 18 млн.грн.

Нагадаємо, журналістка інтернет-видання "PMG.ua" Галина Сернівка подала позов до Мукачівського міськрайонного суду стосовно небажання КП "Мукачівводоканал" надати інформацію про розрахунки за електроенергію.

Судова справа постійно переносилась та тривала загалом протягом 5 місяців. І днями, під час чергового засідання, суддя Куцкір Ю.Ю., скориставшись відсутністю позивача - журналіста інтернет-видання PMG.ua, вирішив її закрити.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0