Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Протягом 2015-го року на Закарпатті легалізовано 1615 робітників

З початку року за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області офіційно працевлаштовано 1615 громадян. Таким чином працівники отримали не тільки обов’язки, але і права, гарантовані законодавством.

ВІДЕО ДНЯ

Фахівці ДФС краю зазначають, що офіційне працевлаштування громадян принесло користь і бюджету. Зокрема, у вигляді 318 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 635 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, – інформує відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Водночас у відомстві нагадують, що для найманих працівників нелегальна зайнятість є нестабільною, нерегулярною, а тому ризикованою і зовсім не гарантує одержання трудових доходів. Така зайнятість нелегальних найманих працівників позбавляє їх багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці, вона не зараховується до трудового стажу.

Реклама

Варто зазначити, що з початку 2015 року набрала чинності нова норма Кодексу законів про працю України щодо відповідальності роботодавців за використання найманої праці без юридичного оформлення, а також виплату зарплати "в конвертах". Відповідні зміни до законодавства регламентовані Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" від 28 грудня 2014 року № 77–VIII.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно