"Закарпатгаз" радить споживачам вчасно повідомляти показники лічильників

Економіка  30 січня 2016 року, 13:45 3274

ПАТ "Закарпатгаз" просить споживачів вчасно передати показання лічильників газу станом на 1 лютого. Найбільш зручним способом їх передачі є веб-сервіс "Особистий кабінет".

Для відображення фактичного споживання природного газу в рахунку мешканцям Закарпатської області необхідно щомісяця, станом на 1-ше число, фіксувати показання приладів обліку та передавати їх до газорозподільної компанії до 5 числа місяця, наступного за звітним, – стверджують у ПАТ "Закарпатгаз".

Такий порядок обумовлений вимогами "Кодексу газорозподільних систем", затвердженим Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року.

Якщо споживач не передав показання лічильника, то обсяги спожитого за місяць енергоресурсу розраховує газорозподільне підприємство. В такому випадку споживач отримає рахунок на оплату з розрахунковими, а не фактичними обсягами спожитого природного газу.

Побутові споживачі мають можливість передати показання декількома способами, в тому числі і дистанційними:

– через "Особистий кабінет", зареєструвавшись на сайті 104.ua;

– за допомогою контакт-центру ПАТ "Закарпатгаз": тел. (0312) 48-83-04 (щодня з 8:00 до 20:00);

– електронною поштою, вказавши у листі особовий рахунок та дату, на яку зафіксовані показання лічильника;

– особисто звернувшись до оператора. 

Вчасне повідомлення фактичних показань лічильника буде вашою персональною гарантією економії часу, коректного обліку природного газу та суттєво зменшать кількість конфліктних ситуацій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0