Минулоріч закарпатці на 99% розрахувалися за газ

Економіка  2 лютого 2016 року, 10:48 596

За підсумками минулого року рівень розрахунків за послуги з газопостачання побутових споживачів становить 99,8 %, бюджетних установ – 98%, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання – 100,2%.

Найскладніша ситуація з оплатою послуг з газопостачання у тих споживачів, які використовують газ для опалення своїх домівок. Однак можна відмітити й позитивні тенденції: значну допомогу в оплаті за комунальні послуги наші клієнти отримали з уведенням в дію допомоги від держави – наданням субсидій, – зазначає  ТОВ "Закарпатгаз Збут".

"Запровадження субсидій на оплату комунальних послуг дозволило суттєво зменшити рівень заборгованості побутових споживачів за спожите блакитне паливо, – коментує директор ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець. – Ми і надалі закликаємо клієнтів за необхідності звертатись до служб соціального захисту населення. На нашому веб-сайті завжди можна знайти перелік адрес та номери контактних телефонів служб соціального захисту, звернувшись за якими наші споживачі мають змогу дізнатись про алгоритм надання субсидій та пільг на комунальні послуги. Для порівняння: станом на 1 січня поточного року субсидією на газ скористалось понад 54,5 тисячі сімей, а це у 5 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року".

З початку 2015 року заборгованість мешканців Закарпатської області за природний газ збільшилася більше ніж у 1,5 рази, і станом на 1 січня 2016 року становить 77 мільйонів гривень. В той же час заборгованість побутових споживачів краю на 1 січня 2015 року становила 51 мільйонів гривень.

Впродовж 2015 року в області понад 2,1 тисячі побутових споживачів від’єднані від газопостачання через заборгованість на загальну суму боргу у 13,8 мільйонів гривень. Станом на січень 2016 року попереджено про можливе припинення газопостачання 5,2 тисячі споживачів та понад 400 справ передано для стягнення заборгованності в судовому порядку.

Наголошуємо: повторне приєднання боржників до системи газопостачання можливе лише після повного погашення заборгованості та компенсації збитків, пов’язаних з припиненням та відновленням газопостачання.

Однак керівництво Товариства висловлює подяку споживачам, адже рівень розрахунків за спожитий газ дозволив розрахуватись з постачальниками за 2015 рік та замовити необхідні обсяги палива для забезпечення закарпатців природним газом у січні-лютому 2016 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0