Закарпатці в січні сплатили на підтримку армії більше 10 мільйонів гривень

Економіка  12 лютого 2016 року, 11:09 593

Платники податків Закарпатської області, враховуючи важливість реформування української армії, протягом січня 2016 року сплатили до Державного бюджету майже 10,4 млн грн військового збору.

За словами фахівців органів ДФС регіону, фактичні надходження збору у січні 2016 року на 3 млн грн перевищують надходження відповідного періоду минулого року. Це свідчить про високу відповідальність і сумлінність платників податків Закарпаття, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб 1,5% військового збору на потреби армії, підтримання обороноздатності держави та встановлення миру, – інформує відділ комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Зауважимо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що усі доходи громадян, з яких сплачується ПДФО, підлягають оподаткуванню військовим збором. Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування.

Варто відмітити, що фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, за 2015 рік подають декларацію за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів 2 жовтня 215 року № 859. Нова декларація об’єднує звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору без запровадження додаткової звітності. Відтак сплачувати збір загальносистемникам потрібно в терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб, а саме – до 19 лютого 2016 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0